o nás

Predlzovanie vlasov

Dámske, pánske a detské. Predlžovanie a zahusťovanie vlasov Great Lengths. Pracujeme s profesionálnou kozmetikou Matrix a Loreal. Vo svojej práci využívame všetky najnovšie trendy v oblasti starostlivosti o vlasy. Naše kaderníčky bežne absolvujú všetky dostupné školenia týkajúce sa najnovších trendov strihov a farbenia vlasov. Vedie ich skúsená kadernička s dlhoročnou praxou Monika Jung, ktorá je známa aj vystúpeniami na tv obrazovke.

  • Pondelok – Piatok 8:00 – 20:00
  • Sobota 8:00 – 15:00
  • špeciálne ponuky
  • termíny mimo pracovných hodín

Predlzovanie vlasovV spolupráci s košickou firmou Beauty Expert prevádzame predlžovanie a zahusťovanie vlasov unikátnou svetovou značkou Great-Lengths, ktorá je svetovou jednotkou na trhu v predlžovaní vlasov a zároveň najrozšírenejšou značkou sveta. Našim klientkam ponúkame túto exkluzívnu službu od roku 2004, kedy sme uviedli túto značku v spolupráci s pražskou firmou Simply Hair ako prví na Slovensku a dodnes sme tejto značke verní. V tejto oblasti máme bohaté skúsenosti a dá sa povedať, že aj tradíciu.

Kozmetika

Nemáte čas a chcete vyzerať úžasne? CooLifting je pre vás ta najlepšia voľba. Revolučná novinka s úžasnými, priam šokujúcimi výsledkami, pomocou bezpečnej a neinvazívnej metódy už po jednom 5 minútovom sedení. Metóda je založená na použití Coolifting pištole, ktorá vysiela drobné “strely” na pokožku tváre cez silný tok CO2 pod vysokým podtlakom a veľmi nízkou teplotou v kombinácií s extrémne vysokou koncentráciou atomizovaných účinných látok. Je to najdramatickejšie a najrýchlejšie ošetrenie ktoré dokáže vzdorovať plynúcemu času.